منتورینگ و شتابدهی گروه های همیار استان البرز

منتورینگ شتابدهی گروه های همیار استان البرز! منتورینگ شتابدهی گروه های همیار به چه منظور و بر پایه چه اهدافی برگزار می شود؟ 

قبل از هر چیزی امکان دارد این سوال در ذهن شما ایجاد شود که منتورینگ چیست؟ 

منتورینگ به معنای یک رابطه حرفه ای بین یک شخص آگاه و با تجربه با افراد دیگری است که در طی این رابطه به این افراد کمک خواهد شد تا مهارت و دانش خود را در یک زمینه ی حرفه ای ارتقا دهند. 

منتورینگ گروه های استارت آپی استان البرز با حمایت سازمان بهزیستی کشور، آغاز شد. گروه های زنان سرپرست خانوار استان البرز، از دو سال پیش تشکیل شده و مراحل مختلفی از چرخه عمر استارت آپ ها را سپری می کنند. ایجاد چنین گروه هایی به زنان خانوار این فرصت و امکان را می دهد که با روش های کسب و کار آشنا شوند و بتوانند برای خود یک گروه تجاری را تشکیل دهند.

مزیت منتورینگ و شتابدهی گروه های همیار

بررسی اولیه نشان می دهد توسعه فردی و گروهی از جمله نیازهای ضروری برای کسب و کار اجتماعی این گروه هاست. در دوره شش ماهه پیش رو، قرار است گروه های جدید کسب و کاری تشکیل شوند و با مربی گری و توسعه فردی و توسعه گروهی، تجارت این گروه های توسعه یابد. در این دوره شش ماهه به زنان سرپرست خانوار آموزش داده می شود که چگونه می توانند به صورت گروهی یک کسب و کار تجاری را تشکیل دهند و  با استفاده از مشاوره و آموزش هایی که توسط موسسه  آرمان همبستگی خلاق در اختیار آن ها قرار داده می شود، تجارت خود را رونق دهند.

همچنین با استفاده از این فرصت زنان سرپرست خانوار می توانند یک منبع درآمد مستقل داشته باشند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند. در ابن گروه ها زنان خانوار در هر حوزه ای که فعالیت دارند می توانند محصولات خود را به اشراک بگذارند و آن ها را نیز به فروش برسانند. 

دوره های آموزشی موسسه همبستگی خلاق

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست